Scag SZL42H-22KT
Stampa
INFORMAZIONI
Categoria
Tosaerba zero turn
Marca/modello
Scag SZL42H-22KT
Anno di costruzione
2025
Ore di utilizzo
1 h
Ubicazione della macchina
Jacksonville, Florida
Paese
Stati Uniti d'America
Mascus ID
9377BFEA
PREZZO
Scegli la valuta
Price
Non include IVA recuperabile
DETTAGLI
Numero di serie
SCSZL42H22KT052025
Potenza motore
16,2 kW (22 hp)
Altre informazioni
CALL OR TEXT COLIN (904) 599-3398
Scag Liberty Z 42" Zero Turn.
PLEASE CALL FOR SALE PRICE!
The above listed price is the cash price only.
Ask for financing options and price.
Features:
• 22HP Kohler Engine
• 5.5 gal fuel tank
• 42" Deck
• Mulch kits and many more accessories available.
• 5-year/750 hour bumper to bumper warranty*
• 0% Financing and Delivery Available
We offer financing, delivery, and trade-ins are welcome.
Call or Text Colin at (904) 599-3398
Width: 42 in