MRS100/230V rund elektromagnet
Prezzo su richiesta
Categoria
Movimentazione rifiuti
Marca/modello
MRS100/230V rund elektromagnet
Paese
Danimarca
Mascus ID
B429B9BA
DETTAGLI
Stock interno nr.
33004
Altre informazioni
max. løftekapasitet: 5750 kg - diam: 1060 mm - Højde: 280 mm - 5500 W ved 230 Vdc (der findes video af magneten i arbejde)