Compair L110RS-13A
Stampa
INFORMAZIONI
Categoria
Compressori
Marca/modello
Compair L110RS-13A
Anno di costruzione
2013
Condizioni
Ricondizionato
Ubicazione della macchina
Wilków, opolskie
Paese
Polonia
Valutazione generale
Mascus ID
CF56EC6B
PREZZO
Scegli la valuta
Price
DETTAGLI
Stock interno nr.
S012538
Potenza compressore
21 m3/min
Pressione operativa
13 bar
Motore
110 kW
Altre informazioni
Jesteśmy firmą specjalizującą się w branży sprężonego powietrza od ponad 20 lat.
Profesjonalny poziom obsługi oraz wysokiej jakości towary oferowane
przez nasza firmę- „sprawdzone” rynkowo- gwarantują udaną współprace z Państwem.
Zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.
Dajemy gwarancję na używane spręzarki i osuszacze!
Serwis 24h/7 dni w tygodniu. Naszym atutem jest całodobowy serwis sprężarek.
Oferujemy: COMPAIR L110RS - 13A